Eğitimlerimiz

GENEL İNGİLİZCE

Sıkıcı grammar eğitimlerini bir kenara koyup İngilizceyi etkili bir şekilde konuşmak için tamamen konuşma ve aktivite odaklı eğitimler için bize ulaşın.

 

AKADEMİK SINAVLAR

Akademik Sınav Eğitimlerimiz YDS, YÖKDİL, TOEFL, IELTS, PROFICIENCY, SAT, GMAT kitap yazarlarımız tarafından verilmektedir.Hazırlanmak istediğiniz akademik sınavlar için hemen ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ÖZEL DERSLER

İhtiyaçlarınıza yönelik birebir eğitimler için profesyonel ekibimiz ve yazar kadromuzdan destek alabilir ve hedefinize ulaşmanızda en etkili ve en hızlı şekilde ulaşmak için hemen bilgi alın.

KIDS ACADEMY

Temel hedefimiz çocuk gruplarında ingilizceyi sevdirmek ve İngilizceyi kendi ana dilini öğreniyormuş gibi öğretmektir.Özel programlarımız ve eğitim içeriklerimiz için bize ulaşın.

 

 

 

 

YABANCI EĞİTMENLERLE KONUŞMA DERSLERİ

Yabancı dilinizi canlı tutmak, konuşma becerinizi geliştirmek için İngiliz eğitmenlerle sadece konuşma odaklı eğitimler için hemen bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

KURUMSAL İNGİLİZCE

Şirketlerin amaçları doğrultusunda şirket içi ya da eğitim kurumumuzda verdiğimiz ingilizce eğitimler için hemen iletişime geçebilirsiniz.Profesyonel eğitmenlerimiz şirket çalışanlarınızın İngilizce seviyelerini belirleyip bu doğrultuda size özel İngilizce programlarınızı hazırlar.Çalışanlarınızın derse katılımlarını ve gelişimlerini periyodik olarak yaptığımız progress sınavlar ile ilerlemelerini şirket yönetimine düzenli olarak iletiyoruz.

İster Online ister yüz yüze eğitim..

English Language Publishing